PaYLaŞıMıN KaLBi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN KaLBi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapÖZELLİKLER

Ayının saldırısından kurtulan adam

YazarMesaj
FaTiH®
Admin
Admin
FaTiH®

Ayının saldırısından kurtulan adam Empty
MesajKonu: Ayının saldırısından kurtulan adam   Ayının saldırısından kurtulan adam Icon_minitime05/01/08, 03:38 pm

Ayının saldırısından kurtulan adam Ayicik10

Bolu'nun Mudurnu ilçesi Taşkesti Beldesi ormanlık alanında hayvanlarını otlatan bir köylüye yavrularıyla dolaşan bir ayı saldırdı. Yüzünde 5 adet derin pençe izi oluşan Ahmet Kan, "Köpeklerin olay yerine gelmesiyle ölümden kurtuldum" dedi 22 Mayıs 2006 Pazartesi 11:07Bolu'nun Mudurnu ilçesi Taşkesti Beldesi ormanlık alanında hayvanlarını otlatan bir köylüye yavrularıyla dolaşan bir ayı saldırdı. Yüzünde 5 adet derin pençe izi oluşan Ahmet Kan, "Köpeklerin olay yerine gelmesiyle ölümden kurtuldum" dedi

Bolu'nun Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi Yeğendere Köyü'nde büyükbaş hayvanlarını ormanlık alanda otlatan Ahmet Kan (65)'a yavrularıyla dolaşan bir ayı saldırdı. Saldırı sonucu yaralanan Kan, yürüyerek 5 kilometre uzaklıktaki köyüne gitti. Yakınları tarafından Bolu Köroğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kan, buradaki ilk tedavinin ardından Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Bolu Köroğlu Devlet Hastanesi yetkilileri, Kan'ın yüzünden 5 adet derin pençe izi olduğunu, vücudunun başka yerinde herhangi bir yara olmadığını kaydettiler.

'KÖPEKLER OLMASA ÖLECEKTİM'

Babasını hastaneye getiren Erkan Kan, "Babam köye geldiğinde çok şaşırdık. Kendisi ayının saldırısına uğradığını söyledi. Önce inanmadık. Yüzünde ayının pençe izleri vardı" dedi. Ayının saldırısına uğrayan ve yüzü tamamen parçalanan Ahmet Kan güçlükle konuştu. Kan, "Hayvan otlatırken büyük bir ayı yanında 3 tane yavrusuyla karşıma çıktı. Birden üstüme saldırarak yüzümü parçaladı. Bu sırada köpekler geldi. Ayı, köpeklerin geldiğini görünce yavruları ile birlikte uzaklaştı. Köpekler olmasaydı beni öldürebilirdi" dedi.

BOLU

YÜZÜNE ESTETİK YAPILACAK

Hayati tehlikesi bulunmayan Ahmet Kan, Bolu Köroğlu Devlet Hastane-si'nde yapılan ilk müdahalenin ardından, estetik ameliyat yapılmak üzere Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi.
https://10atbs.yetkin-forum.com

Ayının saldırısından kurtulan adam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plastik Adam
» adam ezmece
» Mp3 Player gibi adam !!!...